hero

Dom
ul. Herbowej

Opis

Łódź Widzew, ok. ul. Herbowej, blisko do Łagiewnik oraz Strykowa.

Cena 730 000 zł

Infomracje

Dom położony jest w zielonej okolicy, blisko Lasu Łagiewnickiego, czyli zielonych płuc Łodzi. Rewelacyjna lokalizacja pod względem dojazdu do Łodzi, a także komunikacji z autostradą. Bliskość miasta oraz autostrady daje duże możliwości poruszania się.

Wymarzona lokalizacja dla rodzin z dziećmi. W okolicy szkoła podstawowa. Osiedle zamknięte. Wszystkie domy na osiedlu są sprzedane, zostały tylko dwie sztuki, w tym jedna wykończona.

Stan deweloperski - do wykończenia we własnej inwencji twórczej, aby czuć się jak najbardziej przytulnie.

om ma 197 m2 z garażem. 167 m2 powierzchni użytkowej. Garaż jednostanowiskowy, w garażu (ok. 22 m2) mamy wejście do kotłowni (ok.6 m2), która jest na tyle duża, że może pełnić także funkcje pralni. Na parterze duży przestronny pokój z kuchnią (salon ok. 33 m2, kuchnia ok.12 m2), gabinetem (9,5 m2) i WC (2,60 m2), a także duży taras i ogród. Holl z przedpokojem ma około 17 m2. Na górze dwa pokoje dla dzieci z łazienką na korytarzu, oraz miejscem na szafę wnękową na korytarzu, a także sypialnia rodziców z drugą łazienką i garderobą - sypialnie mają ok. 17,5 m2, 12 m2, 12,5 m2, 25 m2, łazienka ok. 5m2 oraz ok. 7 m2, garderoba ok. 5m2 oraz korytarz około 15 m2.

Okna wyposażone są w rolety zewnętrzne, antywłamaniowe. Trójszybowe, sześciokomorowe. Ogrzewanie podłogowe na całym dole, na górze łazienki mają ogrzewanie podłogowe. Nawadnianie kropelkowe pod tuje jest rozprowadzone. Dachówka ceramika Odkurzacz centralny w całym domu. Dwa tarasy na gorze - z jednej sypialni dzieci i w sypialni rodziców. 4 pokoje na górze - 3 dla dzieci plus sypialnia rodziców z garderobą i łazienką. Druga łazienka na górze dla dzieci.

Teren jest ogrodzony. Brama jest gotowa do podłączenia opcji otwierania "na pilota". Media - woda, prąd, gaz miejski, szambo. W przyszłym roku ma być przyłączona kanalizacja miejska - jest już na ulicach obok. Ciepła woda i ogrzewanie - piec gazowy. Szerokość drogi pomiędzy domami to aż 10 metrów, co daje dużą swobodę w poruszaniu się.